ІНФРАСТРУКТУРА

ПРОЖИВАННЯ

Адаптовані номери

АДАПТОВАНІ НОМЕРИ

в дерев’яних будиночках з пандусами з найменшим кутом нахилу

Затишні номери

ЗАТИШНІ НОМЕРИ

зручні меблі, телевізор з кабельним телебаченням, холодильник, електрочайник, Wi Fi , кнопка виклику медперсоналу, площа номера -  25 м2

Послуги пральні

ПОСЛУГИ ПРАЛЬНІ

Адаптовані санвузли

АДАПТОВАНІ САНВУЗЛИ

Нелікарняна атмосфера

НЕЛІКАРНЯНА АТМОСФЕРА

центр розташований посеред лісу, а пацієнти розміщуються у дерев'яних будиночках готельного типу

Надаємо засоби особистої гігієни,
засоби пересування, протипролежневі матраси 

Отримайте безкоштовну консультацію
від головного реабілітолога центру 
та дізнайтесь можливі результати реабілітації.

Опишіть стан хворого *
Прикріпіть діагноз (Не обов'язково)
Прикрепить файл...
Номер телефону *

ХАРЧУВАННЯ

Здорове харчування є однією з найважливіших умов реабілітації, саме тому всі страви ми готуємо виключно з натуральних дієтичних продуктів. На кожен прийом їжі ми пропонуємо збалансоване меню (змінюється щодня), в якому можна обирати салати, перші та другі страви собі до смаку.

Кожного дня в раціон включено м'ясо, рибу, овочі, фрукти та напої. Є можливість дотримуватись дієт згідно рекомендацій лікаря.

Якщо ж Вам захочеться скуштувати щось особливе – кухарі нашого ресторану із задоволенням приготують страву спеціально для Вас.

ТЕХНІЧНА БАЗА

Підйомник «Гульдман»

Дозволяє опускати пацієнта у воду і підіймати його з води за допомогою пульта управління. Використання сіткових строп робить роботу з пацієнтом в басейні простою і комфортною. Також підйомник можна використовувати для тренування 

Вертикалізатор

Тренажер дозволяє вертикалізувати навіть найскладніших пацієнтів, зріст і вага при цьому не мають значення. Заняття на вертикалізаторі сприяють поліпшенню роботи внутрішніх органів, відновлюють функції у верхніх і нижніх кінцівках, …

Balance-Trainer

Цей тренажер-стендер незамінний для пацієнтів, що не можуть самостійно стояти. Він дозволяє плавно адаптувати організм до вертикального положення, дає можливість виконувати вправи різної складності завдяки надійній фіксації пацієнта.

Система Tyrostation

Спеціальний реабілітаційний комплекс для силового контролю і аналізу діапазону рухів верхніх і нижніх кінцівок. Дозволяє максимально ефективно і зручно використовувати сучасні інтерактивні системи Pablo і Tymo для нейрореабілітації.

Ортез SaeboFlex

Заняття з цим біомеханічним динамічним ортезом дозволяють пацієнтам відразу відчути контроль та почати використовувати руки, якщо турбує спастичність м’язів, порушення координації руху верхніх кінцівок та інші наслідки неврологічних травм.

Віртуальна реальність

Інтерактивні заняття на приставці Sony PlayStation з шоломом віртуальної реальності SonyVR допомагають відновленню координації, рівноваги, емоційному переключенню пацієнтів. Віртуальна реальність - це новий підхід до нейрореабілітації!

БАСЕЙН

Басейн обладнаний спеціальним підйомником, адаптованими роздягальнями та санвузлами, що дає можливість займатися однією з найефективніших методик – гідрокінезотерапією.
Розмір басейну - 8х20 м, глибина-1,5 м.

Отримайте безкоштовну консультацію
від головного реабілітолога центру 
та дізнайтесь можливі результати реабілітації.

Опишіть стан хворого *
Прикріпіть діагноз (Не обов'язково)
Прикрепить файл...
Номер телефону *
Медичний реабілітаційний центр модричі

© 2014-2023 РЦ «Модричі». 

Усі права застережено.

Курортна 3/1, с. Модричі, 

Дрогобицький р-н,

Львівська область, 82186