ІСТОРІЯ УСПІХУ АНДРІЯ СКОРБАТЮКА

Реабілітація після мінно-вибухового поранення

За три місяці у Модричах Андрій Скорбатюк досягнув вражаючих результатів.

Реабілітація після мінно-вибухового поранення

Андрій Скорбатюк (43 роки, Харків) учасник бойових дій з 2015 року. Молодший сержант, нагороджений Орденом За хоробрість.

❌До реабілітації: не рухався, не розмовляв, трахеостома та гастростома.

✔️Після реабілітації: почав розмовляти, рухатися, його вертикалізували, зняли трахеостому та гастростому, навчився самостійно дихати та їсти, вчиться ходити.

14 січня отримав мінно-вибухове поранення під Бахмутом.

У Медичний реабілітаційний центр «Модричі» Андрія привезла дружина Світлана. Вони разом вже 25 років і саме завдяки підтримці дружини та дочки, Андрій зумів пройти складний шлях реабілітації і повернутися до життя.

Підтримка та розуміння найрідніших людей є однією важливіших складових відновлення. Коли поруч люди, які разом з тобою боряться та вірять у тебе - це цінна мотивація, яка дає сили йти вперед. Тоді створюється ідеальна синергія: лікарів, фізичних терапевтів, рідних, завдяки якій процес реабілітації стає справді ефективним.

Дуже важливо також, коли у реабілітаційної команди є можливості та досвід роботи з важкими пацієнтами. Щомісяця сім пацієнтів проходять лікування у нашому відділенні інтенсивної терапії. Сюди потрапляють найважчі хворі відразу після виписки з реанімації: з трахеостомами, назогастральними зондами, центральними венозними катетерами, епіцистостомами, сечовими катетерами, відлежинами.

Такі пацієнти знаходяться під постійним контролем мультидисциплінарної команди лікарів, у склад якої входять: невролог, анестезіолог, кардіолог, уролог, терапевт, хірург, лікар ФРМ. У відділенні працює цілодобовий пост лікаря та медичної сестри, обладнання для моніторингу життєво важливих показників. Створені всі умови для того, аби пацієнт перебував під постійною медичною опікою.
___________
Ми націлені на те, аби навіть у таких важких станах пацієнти використовували кожну можливість для відновлення і не втрачали дорогоцінний час. Він у реабілітаціі - надважливий.

Андрій Скорбатюк

М. Харків

Діагноз: мінно-вибухове поранення.


Пацієнт Медичного Реабілітаційного центру "Модричі"

Отримайте безкоштовну консультацію
від головного реабілітолога центру 
та дізнайтесь можливі результати реабілітації

Опишіть стан хворого *
Прикріпіть діагноз (Не обов'язково)
Прикрепить файл...
Номер телефону *
Медичний реабілітаційний центр модричі

© 2014-2023 РЦ «Модричі». 

Усі права застережено.

Курортна 3/1, с. Модричі, 

Дрогобицький р-н,

Львівська область, 82186