ІСТОРІЯ УСПІХУ МАРІЇ РЕБРИК

Особисті зусилля та правильна реабілітація після інсульту

«Реабілітація заради життя, а не життя заради реабілітації»
Головний фізичний терапевт ЦВЛ «Модричі» Олег Масний

Реабілітація після інсульту

Марія Ребрик, Івано Франківська область, поступила у наш центр у гострому стані, два тижні після інсульту.

Діагноз: Інсульт.

Відсутність руху у лівій та правій кінцівцівках, не могла самостійно сідати, потребувала допомоги при одяганні та харчуванні, максимально залежала від сторонньої допомоги. Скарги на головокружіння та нудоту при будь-яких переміщеннях.

«Реабілітація заради життя, а не життя заради реабілітації» - такий принцип сповідує наш головний фізичний терапевт ЦВЛ «Модричі» Олег Масний.
За словами Олега, одна з важливих місій «Модричі» - освітня. Ми намагаємось змінювати погляд на реабілітацію, на особисту роль у цьому пацієнта, знайомимо з найновішими світовими практиками, які існують. Щоб життя людини, яка пережила трагічні обставини, не перетворювалась на виснажливе поневіряння медичними центрами. Ми чесно розповідаємо пацієнтам про те, чого очікувати від того чи іншого етапу відновлення. Іноді доводиться також змінювати філософію життя, готувати людину до прийняття іншої реальності і навчити її у ній жити після трагічних обставин життя.

Мінімальні цілі реабілітації для пані Марії

     1) Адаптувати до сидячого та вертикального положення;
     2) Утримання рівноваги в положенні сидячи та стоячи;
     3) Навчання щодо перенесення ваги тіла на уражену частину.

Завдяки правильній реабілітації та особистим зусиллям, протягом п’яти тижнів, день за днем, пані Марія заново вчилась вставати, сідати, робити перший крок, ходити, самостійно їсти і обслуговувати себе у побуті.

✔️ На третій тиждень реабілітаціі пацієнтка вже могла переносити вагу тіла, допомога фізичного терапевта зменшилась на 50%; з мінімальною допомогою почала самостійно сідати; утримувати рівновагу у вертикальному положенні. Також пані Марія навчилась самостійно вдягати верхню і нижню частину тіла. Ми додали долання перешкод та вчились ходити по сходах, долати похилі поверхні.

✔️ Четвертий тиждень: з’явились самостійні компенсаторні рухи; пацієнтка почала самостійно пересуватися з допомогою на 30 м (на 90 м з перепочинком); допомога фізичного терапевта складала 25%.

✔️ На 4-5 тиждень реабілітації Марія Ребрик почала самостійно, з мінімальною 10% допомогою терапевта, підніматися з візка; переставляти ноги.
___________
Одна з важливих місій «Модричі» - освітня. Ми намагаємось змінювати погляд на реабілітацію, на особисту роль у цьому пацієнта, знайомимо з найновішими світовими практиками, які існують.

Марія Ребрик

Івано Франківська обл.

Діагноз:Інсульт.


Пацієнт Медичного Реабілітаційного центру "Модричі"

Отримайте безкоштовну консультацію
від головного реабілітолога центру 
та дізнайтесь можливі результати реабілітації

Опишіть стан хворого *
Прикріпіть діагноз (Не обов'язково)
Прикрепить файл...
Номер телефону *
Медичний реабілітаційний центр модричі

© 2014-2023 РЦ «Модричі». 

Усі права застережено.

Курортна 3/1, с. Модричі, 

Дрогобицький р-н,

Львівська область, 82186