ІСТОРІЯ УСПІХУ АНДРІЯ ЛЯХОЦЬКОГО

Рання реабілітація та сила характеру

Планую встати на ноги та вийти звідси самостійно
Андрій Ляхоцький

Реабілітація після ДТП

Андрію 26 років, він з Чорткова Тернопільської області.

Страшне ДТП та наслідки

Його мотоцикл зіткнувся з вантажівкою, внаслідок чого Андрій отримав відкриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку важкого ступеня та легень, закриті множинні переломи лицевого черепа; пережив двобічну посттравматичну пневмонію та численні пластичні операції обличчя. Переломи шести ребер, кисті, кома та залежність від  апарату штучного дихання…

Андрій потрапив у Медичний Реабілітаційний центр «Модричі» відразу у відділення інтенсивної терапії лежачим, без можливості самостійно згинати руки та ноги, їсти, пити; з трахеостомою, катетером та зондом.

Щоденний шлях до відновлення

Такі пацієнти, як Андрій, у нашому центрі перебувають під круглодобовим контролем та постійним колективним лікарським супроводом, адже їх стан потребує швидкого реагування на будь-яке погіршення стану.

Саме тому над відновленням працює мультидисциплінарна команда лікарів: невролог, кардіолог, терапевт, уролог, хірург, круглодобово супроводжує пацієнтів анестезіолог. Цілодобово працює медсестринський пост.

Завдяки такій організації роботи ми беремо на реабілітацію стабільно важких пацієнтів у комі, вегетативному стані, з трахеостомами, катетером Фолея, назогастральними зондами, цисто та гастростомами...

Комфортабельні одно та двомісні  кімнати відділення інтенсивної терапії мають зв’язок з медичним постом та супроводом. Лікування та реабілітація важких пацієнтів щоденно коригується лікарями та фізичними терапевтами, щоб максимально враховувати усі зміни та досягати бажаного результату відновлення. Заняття фізичних терапевтів, логопедів, ерготерапевтів з пацієнтом проходять у самому відділенні.

Сила характеру та позитивний результат

За двадцять днів реабілітації у «Модричах»Андрію зняли катетер та зонд, трахеостому. Хлопець почав згинати ноги, піднімати руки, розмовляти, самостійно їсти, пити.  Його вертикалізували та розпочали інтенсивні заняття у залі та басейні. Хлопець почав стояти та пересувати ноги з підтримкою.

Сила характеру Андрія далась взнаки, кажуть у «Модричах», адже з перших днів він відчайдушно боровся і казав, що зробить все для того, аби вийти з центру самостійним. На таких прикладах ми бачимо, як важливо розпочинати ранню реабілітацію відразу після стабілізації стану у стаціонарах.
___________
Завжди вір у себе і борись!

Андрій Ляхоцький

М. Тернопіль

Діагноз: відкрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку важкого ступеня та легень, закриті множинні переломи лицевого черепа; переломи шести ребер, кисті, кома та залежність від  апарату штучного дихання…
Пацієнт Медичного Реабілітаційного центру "Модричі"

Отримайте безкоштовну консультацію
від головного реабілітолога центру 
та дізнайтесь можливі результати реабілітації

Опишіть стан хворого *
Прикріпіть діагноз (Не обов'язково)
Прикрепить файл...
Номер телефону *
Медичний реабілітаційний центр модричі

© 2014-2023 РЦ «Модричі». 

Усі права застережено.

Курортна 3/1, с. Модричі, 

Дрогобицький р-н,

Львівська область, 82186