м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

  • 1 слайд для цільова група

    «Тут не просто намагаються допомогти, а ставлять реальні цілі і досягають їх. Здобуваючи перемогу над своїм тілом за допомогою команди молодих, енергійних фахівців, пацієнти не тільки вчаться жити заново, але і знаходять друзів на все життя.»

    Заповнити анкету

цільові групи

Наша місія створити унікальний центр для людей з обмеженими фізичними можливостями, в якому надаватиметься повний спектр реабілітаційних та санаторно-курортних послуг, включаючи навчання соціально-побутовим навичкам, рекреацію та спорт з метою покращення якості життя та повної інтеграції у суспільство.

FaLang translation system by Faboba

інсульт

Належить до найбільш розповсюджених неінфекційних захворювань нервової системи, а його найнебезпечніша форма – гостре порушення мозкового кровообігу (ГПМК), яке є більш поширене, ніж гострий інфаркт міокарду.

Хребетно-спинномозкова
(спінальна) травма

Порушення функції спинного мозку внаслідок травми чи захворювання. Зокрема, більша частина пошкоджень спинного мозку викликає втрату чутливості нижче місця ураження і здатності рухатися (параліч) або постійну недієздатність.

черепно-мозкова травма

Терміном черепно-мозкова травма прийнято називати поєднану травму черепа і головного мозку. Нерідко можлива важка травма мозку без пошкодження кісток черепа. В будь якому випадку, тяжкість травми і прогноз визначаються ступенем пошкодження.

міжхребцеві грижі

Коли виникає грижа міжхребцевого диска, відбувається розрив фіброзного кільця і невелика частина пульпозного ядра виштовхується назовні, стискаючи спинний мозок або нервовий корінець. Так виникає біль у спині, який в залежності від...

Відлежини

Змертвіння м'яких тканин, які під дією тиску або тертя виникають на тілі людей, що тривалий час перебувають у нерухомому стані. Найчастіше відлежини утворюються на ділянках тіла, де кістки знаходяться близько до поверхні шкіри...

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ГОЛОВНОГО РЕАБІЛІТОЛОГА ЦЕНТРУ "МОДРИЧІ" ТА ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ РЕЗУЛЬТАТИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ПАЦІЄНТА

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­