м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

  • 1 слайд для цільова група

    «Тут не просто намагаються допомогти, а ставлять реальні цілі і досягають їх. Здобуваючи перемогу над своїм тілом за допомогою команди молодих, енергійних фахівців, пацієнти не тільки вчаться жити заново, але і знаходять друзів на все життя.»

    Заповнити анкету

цільові групи

Наша місія створити унікальний центр для людей з обмеженими фізичними можливостями, в якому надаватиметься повний спектр реабілітаційних та санаторно-курортних послуг, включаючи навчання соціально-побутовим навичкам, рекреацію та спорт з метою покращення якості життя та повної інтеграції у суспільство.

FaLang translation system by Faboba

інсульт

Належить до найбільш розповсюджених неінфекційних захворювань нервової системи, а його найнебезпечніша форма – гостре порушення мозкового кровообігу (ГПМК), яке є більш поширене, ніж гострий інфаркт міокарду.

Хребетно-спинномозкова
(спінальна) травма

Порушення функції спинного мозку внаслідок травми чи захворювання. Зокрема, більша частина пошкоджень спинного мозку викликає втрату чутливості нижче місця ураження і здатності рухатися (параліч) або постійну недієздатність.

черепно-мозкова травма

Терміном черепно-мозкова травма прийнято називати поєднану травму черепа і головного мозку. Нерідко можлива важка травма мозку без пошкодження кісток черепа. В будь якому випадку, тяжкість травми і прогноз визначаються ступенем пошкодження.

міжхребцеві грижі

Коли виникає грижа міжхребцевого диска, відбувається розрив фіброзного кільця і невелика частина пульпозного ядра виштовхується назовні, стискаючи спинний мозок або нервовий корінець. Так виникає біль у спині, який в залежності від...

Відлежини

Змертвіння м'яких тканин, які під дією тиску або тертя виникають на тілі людей, що тривалий час перебувають у нерухомому стані. Найчастіше відлежини утворюються на ділянках тіла, де кістки знаходяться близько до поверхні шкіри...

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­