м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

maryana copy b

Мар’яна Гординська

Фізичний терапевт

Особистий девіз: Немає нічого неможливого - ніколи не здавайся!

Спеціаліст з фізичної реабілітації, вчитель фізичного виховання (Львівський державний інститут фізичної культури).

КМС з веслування на байдарці, стипендіат стипендії ім. Чорновола Львівської обласної ради, стипендіат Канадського фонду ім. Кузя. Нагороджена Подякою Прем’єр Міністра України.

Призер телепроекту каналу 1+1 «Танцюю для тебе».

Отримала сертифікати спеціаліста з навчання методики реабілітації NDT\Bobath Concept (для дітей з ДЦП, викладачі з Нідерландів), методики реабілітаціі Occupational therapy and Sensory Integration training (для дітей з множинними ураженнями організму, викладачі з США ), методики реабілітації Basic Motor Skills of children with Downsyndrome, Motor Development and Intervention (під егідою Нідерландів), методичного вдосконалення «Ерготерапія в нейрореабілітації».

Участь у семінарах «Фізична терапія людей літнього віку», «Соціальний та медико - реабілітаційний аспекти інтеграції людей з особливими потребами у сучасне суспільство» (спільний проект Україна-США).

Додаткові навчальні програми: «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні» (спільний проект Україна-Канада) та в Інституті громадського лідерства при Львівському управлінні молодіжної політики, спорту і туризму.

Учасниця міжнародних семінарів-тренінгів з менеджменту реабілітаційних послуг та міжнародних конференцій міжнародної організації «Моральне переозброєння. Ініціатива змін. Основи свободи» (Швейцарія).

Досвід роботи: реабілітолог відділення відновного лікування клініки нейрохірургії та неврології військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Тренер-реабілітолог, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України, Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Тренер-реабілітолог, «Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України (с. Яворів, Турківського р-ну, Львівської області). Головний спеціаліст з фізичної реабілітації, «Національний центр паралімпійської та дефлімпійської підготовки і реабілітації інвалідів» (м. Євпаторія, АР Крим). Реабілітолог, Благодійна установа навчально-реабілітаційний центр «Джерело» (м.Львів).

FaLang translation system by Faboba

Фізичні терапевти

 • Олександра Каландяк

  Олександра Каландяк

  Фізичний терапевт

   

 • Олег Масний

  Олег Масний

  Фізичний терапевт

   

 • Мар’яна Гординська

  Мар’яна Гординська

  Фізичний терапевт

   

 • Володимир Лєлєков

  Володимир Лєлєков

  Фізичний терапевт

   

 • Аліна Терещенко

  Аліна Терещенко

  Фізичний терапевт

   

 • Юрій Метко

  Юрій Метко

  Фізичний терапевт

   

 • Денис Шликов

  Денис Шликов

  Фізичний терапевт

   

Дивитись команду

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­