м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

ING20

Олександра Каладняк

Фізичний терапевт

Спеціаліст з фізичної реабілітації (Львівський державний інститут фізичної культури, Україна). Фізичний терапевт, бакалавр медичної реабілітації, Університет Манітоба, Вінніпег, Канада (1999-2003р).

15 років практичного досвіду роботи фізичним терапевтом в Навчально-реабілітаційному Центрі «Джерело» (м. Львів) з дітьми та молоддю з непованосправністю.

Голова Правління Львівської Асоціації фізичної терапії, член Правління Української Асоціації фізичної терапії. Отримала сертифікати: NDT/Бобат, Європейська Асоціація NDT/Бобат терапії; «Тренер у сфері охорони здоров’я» Нідерланди; працетерапія та сенсорна інтеграція; раннє втручання, сучасні методи лікування сколіозу, діагностика та втручання при диспраксії, розвиток моторних навичок у дітей з синдромом Дауна, нейрореабілітація в педіатрії.

Координатор міжнародних проектів розвитку реабілітаційних послуг в Україні за підтримки уряду Нідерландів, фонду «Відродження» та Світового Банку.

З 2008 року координатор та тренер навчальних курсів «Базовий догляд дітей з важкими фізичними та розумовими вадами» та «Базовий догляд людей похилого віку з інвалідністю» для 450 фахівців з різних регіонів України.

Залучення фінансування, переклад з англійської та редагування книги «Годування та ковтання в педіатрії. Обстеження та менеджмент». Отримала нагороду «За сумлінну працю» від Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України. Волонтер і координатор навчальних програм за підтримки USAID для фахівців відділення відновного лікування клініки нейрохірургії та неврології військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

Вільне володіння українською, російською та англійською мовами.

FaLang translation system by Faboba

Фізичні терапевти

 • Олександра Каландяк

  Олександра Каландяк

  Фізичний терапевт

   

 • Олег Масний

  Олег Масний

  Фізичний терапевт

   

 • Мар’яна Гординська

  Мар’яна Гординська

  Фізичний терапевт

   

 • Володимир Лєлєков

  Володимир Лєлєков

  Фізичний терапевт

   

 • Аліна Терещенко

  Аліна Терещенко

  Фізичний терапевт

   

 • Юрій Метко

  Юрій Метко

  Фізичний терапевт

   

 • Денис Шликов

  Денис Шликов

  Фізичний терапевт

   

Дивитись команду

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­