м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Всім, кому довелося пережити інсульт або інфаркт, черепно-мозкову або спинальну травму, онкологічне захворювання або операцію з ендопротезування, ампутацію тощо вкрай важливо не тільки отримати своєчасну медичну допомогу, а й пройти комплексну фізичну реабілітацію. Це дозволить відновити всі втрачені функції і побутові навички, щоб повернутися до повноцінного, фізично активного життя.

Фізична реабілітація – процес комплексний і дуже непростий, адже фахівці ведуть роботу над відновленням цілої низки навичок: рухових, мовних, когнітивних, побутових, професійних. У центрі «Модричі» ми використовуємо міждисциплінарний підхід до реабілітації, характерний для провідних європейських, ізраїльських та американських клінік. Тобто пацієнту надає допомогу ціла команда з вузькопрофільних спеціалістів: фізичний терапевт, невролог, психотерапевт, уролог, ерготерапевт, масажист, соціальний працівник.

Які ж методи використовуються у процесі фізичної реабілітації?

✅ Лікувальна фізкультура

Це комплекс фізичних вправ, призначених для відновлення рухових функцій пацієнта, м'язового тонусу і чутливості. Вправи виконуються пацієнтом самостійно або з допомогою реабілітолога, включають в себе гімнастику і заняття з використанням спеціальних пристосувань (у тому числі спеціальні вправи в басейні). У кожному конкретному випадку програма занять розробляється нашими реабілітологами індивідуально, із врахуванням анамнезу пацієнта, його вікових, фізіологічних та інших особливостей.

✅ Лікувальний масаж

Масаж допомагає зняти больовий синдром, зменшити набряки і гематоми, нормалізувати кровообіг, сприяє регенерації тканин і нормалізації тиску. Масаж дозволяє розслабити спазмовані м'язи і виконати стимуляцію слабких м'язів. Лікувальний масаж повинен вестися виключно кваліфікованим масажистом, адже необхідне досконале знання людської анатомії та великий досвід роботи з пацієнтами з різними травмами. Адже у деяких випадках, наприклад, після інсульту, один неправильний рух може призвести до тяжких ускладнень.

✅ Фізіотерапія

Фізіотерапевтичні процедури настільки численні і різноманітні, що перерахувати їх всі доволі складно. Кожен центр фізичної реабілітації пропонує власний набір таких процедур. У центрі «Модричі» ми застосовуємо магнітотерапію, озокеритотерапію, озонотерапію, лікувальні ванни, водні процедури (гідротерапію), спелеотерапію, карбокситерапію, голкорефлексотерапію, лазерну, ультразвукову та вакуумну терапії та багато інших лікувально-оздоровчих процедур. Всі вони орієнтовані на цілеспрямоване і дозоване стимулювання роботи обраних зон, кінцівок, органів організму.

✅ Механотерапія

Це комплекс відновлювальних вправ, які виконуються на спеціальних тренажерах, призначених для фізичної реабілітації. Сучасні роботизовані і комп'ютеризовані апарати допомагають проводити реабілітаційні заняття максимально ефективно, безпечно, комфортно та цікаво для пацієнта. Ми постійно відслідковуємо новинки на ринку медичних технологій та поповнюємо наші тренажерні зали найсучаснішим обладнанням, аби наші пацієнти завжди отримували найкращий рівень реабілітаційних послуг. Зокрема, останніми такими новинками стали тренажер Balance-Trainer, системи Pablo та Tymo, динамічний ортез для руки Saebo, шолом віртуальної реальності.

✅ Ерготерапія

Ерготерапія займає особливе місце в сучасному реабілітаційному лікуванні. Під час занять пацієнт разом з ерготерапевтом освоює дії, що відповідають його індивідуальним особливостям і потребам, серед яких: догляд за своїм тілом, приготування їжі, покупки, догляд за дітьми і домашніми тваринами, а також дії, необхідні в роботі, навчанні, іграх і різних видах дозвілля та багато іншого. Ерготерапевт веде оцінку стану пацієнта, за необхідності виконує лікувальне втручання в процес діяльності, а також проводить аналіз результатів, досягнутих пацієнтом. Ерготерапевт – це свого роду особистий «янгол-охоронець», помічник і консультант пацієнта на шляху до повноцінного життя!

Отже, процес фізичної реабілітації – це цілий комплекс заходів по відновленню втрачених фізичних здібностей організму. Успіх цієї непростої роботи в руках величезної кількості фахівців і самого пацієнта. Останній момент має дуже велике значення: бажання повернути собі нормальне життя і віра в свої сили часто творять дива!

FaLang translation system by Faboba

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ГОЛОВНОГО РЕАБІЛІТОЛОГА ЦЕНТРУ "МОДРИЧІ" ТА ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ РЕЗУЛЬТАТИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ПАЦІЄНТА

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­