м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Розвиток комп’ютерних технологій дозволяє сьогодні суттєво змінити підхід до реабілітації пацієнтів, що переживають зниження якості життя після хвороби чи травми, яке виражається порушенням координації руху, зменшенням швидкості реакції, втратою контролю над руками тощо. У центрі “Модричі” ми активно використовуємо віртуальну реальність у реабілітації наших пацієнтів. Інтерактивні заняття на приставці Sony PlayStation-4 з шоломом віртуальної реальності SonyVR - це не просто високотехнологічні ігри, це терапія за останнім словом сучасної медицини!

Комп'ютерне життя, що відбувається в режимі реального часу, надає пацієнтам можливість виконувати дії та знаходитися у середовищах, які максимально схожі на справжні. Реабілітологи ж, у свою чергу, можуть контролювати правильність виконання завдань і коригувати прикладені зусилля. Занурюючись у віртуальний світ, пацієнт може грати у великий теніс, бігти лабіринтом, ухилятися від перешкод, кататися на гірських лижах та багато іншого. Таким чином він легко і навіть непомітно для самого себе бере участь у тренувальному процесі, завдяки якому реалізується цілий спектр реабілітаційних завдань:
﹣ поліпшується моторика рук та сила стискання,
﹣ збільшується рухова активність та спритність реакції,
﹣ покращується координація тіла та рівновага.

Окрім того віртуальний ігровий процес забезпечує пацієнтам РЦ “Модричі” високу інтенсивність реабілітації та покращення емоційного стану та настрою, що є надзвичайно важливою складовою успішного відновлення здоров’я.

У нашому реабілітаційному центрі ми використовуємо проекцію зображення на рідкокристалічному дисплеї, що накладається на зображення вмонтоване в спеціальний шолом. Таким чином різні картинки комбіновані воєдино створюють відчуття об’ємного світу, що забезпечує практично повне занурення у віртуальне середовище. Ігрова практика з використанням віртуального шолому показує найкращий терапевтичний результат, оскільки, крім ефекту присутності, дає необмежену свободу дій гравцю.

Фізичні терапевти реабілітаційного центру “Модричі” відмічають наступні переваги віртуальної реабілітації:

✅ ідеально пристосовується до потреб і можливостей кожного пацієнта,
✅ дозволяє підбирати індивідуальні програми ігор,
✅ можна легко змінювати рівні складності вправ, налаштувавши відповідні параметри,
✅ дозволяє виміряти віддачу пацієнта і дати об'єктивну оцінку результатам роботи,
✅ віртуальне середовище швидко стає комфортною і затишною атмосферою для пацієнта,
✅ лікувальний ефект досягається через розваги та ігровий процес,
✅ стимулює і заохочує пацієнта до лікування.

Віртуальна реальність - це новий підхід до нейрореабілітації, що робить процес лікування в центрі “Модричі” не лише ефективним, але й надзвичайно цікавим та захоплюючим для хворих. Комплекс ігрової приставки Sony PlayStation-4 з шоломом віртуальної реальності SonyVR дарує відчуття повного занурення в альтернативний світ, де, переживаючи неймовірні мандрівки, карколомні пригоди чи спортивний азарт змагань, пацієнти непомітно для себе проходять у грі необхідну терапію, яка стимулює не лише відновлення мозкової активності, але й посилює ефект реабілітації спеціально розробленої програми центру “Модричі”.

Більше інформації про наш центр та особливості реабілітації різних категорій пацієнтів можна дізнатися на нашому сайті.

FaLang translation system by Faboba

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ГОЛОВНОГО РЕАБІЛІТОЛОГА ЦЕНТРУ "МОДРИЧІ" ТА ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ РЕЗУЛЬТАТИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ПАЦІЄНТА

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­