м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Люди, що пережили інсульт чи травму голови, спини тощо, часто зіштовхуються з такими неприємними наслідками як повна або часткова втрата контролю над руками, порушення їх координації і т.д. Раніше такі прості та звичні речі як тримати чашку, налити склянку води, почистити зуби, відкрити двері і т.п. стає надзвичайно складно, а інколи навіть неможливо самостійно зробити. Це вже, звичайно, не становить загрозу для життя, але й не дозволяє відчувати себе повноцінно здоровими.

Реабілітологи центру «Модричі» допомагають пацієнтам після неврологічних травм відновити контроль над руками, у тому числі завдяки заняттям з функціональним динамічним ортезом SaeboFlex. Він спеціально призначений для людей, що страждають від наслідків неврологічних травм, через які порушено роботу рук, координацію і функціонування долонь, пальців.

SaeboFlex дозволяє відразу відчути контроль та почати використовувати руки, якщо турбує:
﹣ спастичність м’язів,
﹣ порушення координації руху верхніх кінцівок,
﹣ наслідки неврологічних травм
після інсульту, черепно-мозкової або спинальної травми, при розсіяному склерозі, ДЦП тощо.

Пристрої компанії Saebo (виробництво Великобританії) дають можливість виконувати реабілітаційні вправи ураженою кінцівкою, що тренує та поступово відновлює її самостійну роботу. Після закріплення ортезу SaeboFlex під пильним наглядом фізичного терапевта центру «Модричі» пацієнт самостійно може виконувати згинання та розгинання пальців, рух зап’ястком, захоплення та утримання предмету, відпускання його з долоні і т.д.

Як працює біомеханічний ортез SaeboFlex?

✅ підтримує уражену руку пацієнта в функціональному положенні за допомогою різноманітних закріплюючих елементів;
✅ забезпечує динамічність рухів завдяки допоміжним пружинам для розкриття/закриття, що дозволяє пацієнтові успішно виконувати вправи за рахунок комплексної роботи м'язів та механіки ортезу;
✅ регулює/змінює навантаження завдяки вибору пружин різної жорсткості згинання;
✅ дає можливість самостійного виконання завдань по захопленню/відпусканню предметів за допомогою фіксаторів для кінчиків пальців;
✅ збільшує ефективність та варіації реабілітаційних вправ.

Проведені наукові дослідження підтверджують ефективність використання ортезів для відновлення пацієнтів з порушенням функціональної активності верхніх кінцівок. Нейрореабілітація у центрі «Модричі» разом з динамічним ортезом SaeboFlex дає можливість мозку пацієнта «перепрограмувати» себе за допомогою тренувань для оволодіння й відновлення навичок руху верхніх кінцівок.

Зручні у використанні пристрої Saebo дозволяють відчути, як раз-за-разом все більше відновлюється контроль над власними руками. Займаючись з ортезом SaeboFlex, пацієнти можуть:
﹣ збільшити діапазон руху рук,
﹣ відновити роботу м’язів рук та долонь,
﹣ тренувати та закріпити навички щипкового захвату пальцями,
﹣ відновити захват та розгинання долоні, стиснення долоні в кулак,
﹣ поступово відновити роботу суглобів та м’язів рук для їх самостійного функціонування.

Ефект ортезу SaeboFlex, що дозволяє відразу після одягання відчути керування власними руками, поєднує одразу два фактори: дає відчуття впевненості у своїх силах та реальний прогрес завдяки тренуванням за індивідуально підібраною реабілітологами центру “Модричі” програмою.

У РЦ «Модричі» ми зібрали не лише мультидисциплінарну команду досвідчених спеціалістів, а й облаштували наші реабілітаційні зали найновішим і найсучаснішим обладнанням та тренажерами, щоб процес реабілітації для наших пацієнтів проходив максимально ефективно, швидко та безпечно. Більше інформації про наш центр, а також особливості реабілітації різних категорій пацієнтів можна дізнатися на нашому сайті.

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­