м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Повне відновлення організму після хвороби потребує терпіння та старанної, спрямованої на одужання роботи пацієнта разом з професійними лікарями. У реабілітаційному центрі «Модричі» ми щодня працюємо з десятками хворих, допомагаючи їм повернутися до здорового життя після інсультів, черепно-мозкових, неврологічних та спинальних травм. Делікатна й кропітка праця по відновленню здоров’я наших клієнтів включає систему діагностики та реабілітаційної терапії верхніх, нижніх кінцівок і тулуба, що здійснюється в центрі, в тому числі за допомогою новітньої розробки - багатофункціональної системи Tymo (виробництво Австрії).

Стабілоплатформа Tymo – це сучасний прилад для оцінювання стану пацієнтів та тренувань по відновленню балансу тіла, утриманню рівноваги, застосуванню сили тощо. Система проводить достовірну оцінку роботи рук, ніг і тулуба, а також за допомогою програмного забезпечення передає об’єктивні результати терапії хворого у базу даних.

Платформа Tymo призначена для лікування неврологічних і ортопедичних порушень пацієнтів всіх вікових груп та допомагає:
﹣тренувати рівновагу корпусу,
﹣відновлювати баланс,
﹣контролювати поставу та розподілення ваги тіла,
﹣направляти прикладання сили та відновлювати активність рук.

Переваги роботи з Tymo в центрі «Модричі»:

✅ різні види терапії можуть виконуватись стоячи, сидячи або спираючись на горизонтальну опору;
✅ можливість виконувати статичні та динамічні вправи на модулі завдяки додатковим насадкам;
✅ різноманітність тренувальних програм, які можна коригувати та прописувати індивідуально під пацієнта;
✅ тренування в ігровій формі з аудіо- та візуальним рядом, що забезпечують максимальну увагу і мотивацію пацієнта в процесі реабілітації;
✅ контроль динаміки занять персональним фізичним терапевтом, який завдяки системі отримує перелік необхідних характеристик для визначення стану підопічного та прогресу лікування.

Терапія з ультратонкою платформою Tymo на базі реабілітаційного центру «Модричі» включає наступні режими та можливості:
1. Упор руками на пластину – режим, що дозволяє проводити тренування рук, відпрацьовувати навички опорних рухів й активне застосування сили, що особливо важливо при/після паралічу верхніх кінцівок.
2. Сидіння на платформі – цей режим відпрацьовує вільне сидіння з симетричним розподілом ваги, рухи тулуба і таза у сидячому положенні, перенесення ваги на ноги.
3. Стояння на пластині – дає поліпшення активного стояння на ногах, контролю колін, тренування перенесення та розподілу ваги при вертикальному положенні тіла, збільшення координації ніг та м’язів і т.д.

Паралельно з тренуваннями пацієнтів всі результати роботи система Tymo завдяки сенсорним датчикам у платформі заносить у персональну базу даних. На основі цих даних лікар-реабілітолог нашого центру виконує діагностику та оцінку стану пацієнта, за необхідності коригує програму терапії.

Стабілоплатформа Tymo може використовуватися в режимі стоячи для руху та замірювання рівноваги й розподілу сили тіла. Якщо в такому режимі під платформою розмістити роликовий елемент, система стає мобільною і може рухатися у всіх напрямках. Це доповнення дає можливість реабілітологам центру «Модричі» проводити оцінку і тренування балансу пацієнтів.

Особливої уваги заслуговує спеціальне програмне забезпечення з ігровими додатками до платформи, яке допомагає організувати індивідуальне тренування з урахуванням рухових і сенсорних обмежень кожного пацієнта, паралельно проводячи повний аналіз заняття і збереження цих даних на комп’ютері.

Ми хочемо, щоб ви переконались, лікування може бути однаково захоплюючим та ефективним. Наша зацікавленість у результатах та прогресі наших клієнтів так само висока, як і в них, лише з однією різницею: ми точно знаємо, як їм допомогти, і маємо для цього все необхідне! Мультидисциплінарна команда досвідчених спеціалістів та найсучасніша база обладнання реабілітаційного центру «Модричі» вже допомогли і продовжують допомагати сотням людей подолати наслідки перенесених хвороб та травм і повернутись до повноцінного здорового життя.

Більше інформації про обладнання для реабілітації, інфраструктуру, медичне та технічне забезпечення нашого центру, а також особливості реабілітації різних категорій пацієнтів можна дізнатися на нашому сайті.

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­