м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Реабілітаційно-оздоровчий центр «Модричі» відкриває нові можливості для реабілітації сидячих хворих з тренажером-стендером BALANCE-TRAINER (виробництва medica Medizintechnik GmbH, Німеччина). Утримуючи вагу пацієнта, тренажер допомагає оволодіти початковими навичками вертикального балансування тіла і разом з нашими спеціалістами підготуватись до “першого кроку” у здорове життя.

Заняття на даному тренажері передбачені для відновлення хворих:
– після інсульту (в тому числі геміплегії, геміпарезу),
– з розсіяним склерозом,
– на хворобу Паркінсона,
– зі спінальною травмою (параплегія, тетраплегія) та ін.

З BALANCE-TRAINER ці пацієнти мають можливість безпечно та ефективно тренуватись у нашому центрі, поліпшуючи свої навички руху кінцівок й володіння тілом, в цілому. Адже прилад-вертикалізатор надійно фіксує пацієнта за допомогою системи ременів безпеки у положенні «стоячи», забезпечуючи від ризику падіння, і дає можливість цілковито сконцентруватись на вправах, що сприяють відновленню координації та рівноваги.

✅ Що дають заняття на тренажері-вертикалізаторі BALANCE-TRAINER у РЦ «Модричі»?

BALANCE-TRAINER дозволяє пацієнтам реабілітаційного центру «Модричі» підтримувати й поліпшувати власну мобільність. Основний принцип його роботи – плавний перехід пацієнта від сидячого чи горизонтального положення у вертикальне. Адже при піднятті лежачих чи сидячих пацієнтів найважливіше адаптувати їхній організм до перебування у вертикальному стані.

Динамічний тренажер дозволяє досягти:
– стабільності в області попереку й тулубу, надійно зафіксувавши тіло ременями безпеки,
– часткового розвантаження ваги за рахунок перерозподілу її між пристроєм та пацієнтом,
– відчутного зниження тонусу м’язів і водночас покращення рухливості суглобів завдяки динамічним вправам,
– прогресу у тренуванні утримування балансу тіла.

Утримання вертикального положення тіла з циклічною зміною навантаження м'язів і скелета на тренажері покращують функціонування всього організму пацієнта, що допомагає:
– в боротьбі з остеопорозом,
– попереджає появу пролежнів,
– регулює роботу внутрішніх органів, дозволяє відновити їх належне функціонування.

Регулярні вправи на тренажері також:
– покращують роботу серцево-судинної системи,
– полегшують дихання,
– стабілізують кровообіг,
– стимулюють обмін речовин і роботу кишечника,
– позитивно впливають на психоемоційний стан.

✅ Як відбувається процес реабілітації з допомогою вертикалізатора BALANCE-TRAINER?

На заняттях у центрі «Модричі» реабілітологи надійно закріплюють пацієнта у тренажері ременями в області попереку і стегон, далі з допомогою спеціальної підтримуючої системи допомагають зайняти вертикальне положення. Додатково ступні ніг жорстко фіксуються у спеціальних кріпленнях на підставці.

Якщо хворий не в змозі самостійно стояти, реабілітологи додатково фіксують тіло пацієнта спеціальними кріпленнями в області колін та тазу, водночас залишаючи можливість рухати стегнами в різні боки. Після того як в процесі реабілітації рухливість кінцівок та баланс тіла покращуються, упори для колін і стегон легко демонтуються для більшого простору, а також вільного доступу до ніг пацієнта.

У нашому центрі всі вправи та заняття на тренажері відбуваються під постійним наглядом лікаря-реабілітолога. Він, в тому числі, контролює регулювання жорсткості закріплення пацієнта, балансування підтримки корпусу, ступінь навантаження і т.д. Програма тренувань на вертикалізаторі розроблюється індивідуально та може коригуватися в процесі, залежно від самопочуття пацієнта і загального прогресу від занять.

Завдяки заняттям на сучасному тренажері BALANCE-TRAINER та професійній допомозі досвідченої мультидисциплінарної команди РЦ “Модричі” ви зможете зробити впевнений крок назустріч здоровому та повноцінному життю!

Більше інформації про обладнання для реабілітації, інфраструктуру, медичне та технічне забезпечення нашого центру, а також особливості реабілітації різних категорій пацієнтів можна дізнатися на нашому сайті.

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­