м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Звичайна терапія по відновленню функцій верхніх кінцівок для пацієнтів являє собою комплекс ретельно розроблених вправ з дрібної моторики, з різними предметами, ефективність яких доведена практикою, але може розтягнутись у часі, а динаміку змін буває важко точно виміряти й оцінити.

З новою системою PABLO у реабілітаційно-оздоровчому центру “Модричі” з’являються ще більші і різноманітніші можливості для успішного та комфортного відновлення хворих, а функції електронного вимірювання та графічного контролю за прогресом допоможуть зробити заняття ще більш мотивуючими.

Що ж таке система PABLO та які її переваги?

Система PABLO (виробництво TYROMOTION GMBH, Австрія) являє собою ультрасучасне обладнання та забезпечує як маленьким, так і дорослим пацієнтам РЦ “Модричі” безліч варіантів ефективної та цікавої інтерактивної терапії для нейрологічної реабілітації верхніх кінцівок, а саме при:
- порушеннях великої і дрібної моторики м'язів верхніх кінцівок,
- дефіциті контролю рухів верхніх кінцівок,
- відсутності контролю сили, точності, координації та балансу,
що виникають внаслідок перенесених інсультів, спинномозкових травм, а також при розсіяному склерозі, хворобі Паркінсона та інших складних травмах та хворобах.

Система PABLO - єдиний ручний вимірювальний пристрій, який може заміряти силу згинання і підйому руки, та завдяки спеціальним датчикам дає можливість вимірювати рухи пацієнтів. Це дозволяє максимально точно адаптувати терапію для наших пацієнтів в процесі реабілітації, документувати результати і використовувати їх для розробки індивідуальних програм.

Реабілітологи РЦ “Модричі” підбирають для кожного пацієнта відповідні його рівню підготовки терапевтичні вправи та ігри з системою PABLO, контролюють хід занять на всіх етапах, регулюючи параметри управління системою та рівень складності вправ, а також разом з пацієнтом відслідковують результати терапії на комп’ютері. Це дозволяє зробити індивідуальну реабілітацію у нашому центрі ще більш ефективною та захоплюючою для пацієнтів.

Заняття з системою PABLO на базі РЦ «Модричі» також забезпечують:
тренування одночасно обох сторін (ліва-права) або лише однієї, за потреби,
однаковий ефект як для занять дорослих, так і для дітей,
додаткові варіанти терапії завдяки різноманітним комбінаціям складових приладу,
цікаві та мотивуючі заняття у форматі інтерактивних ігор,
об'єктивні оцінки динаміки та прогресу на базі замірюваних датчиками результатів, системи моніторингу та звітності.

Що входить в систему PABLO?

✅ Сенсорний датчик Pablo - це ручний терапевтичний і водночас оціночний пристрій із вбудованими датчиками, які:
- відстежують силу щипкового (пальців) та циліндричного (долоні) захвату,
- відстежують діапазон руху руки (наприклад, при піднятті вгору),
- порівнюють роботу (лівої та правої) верхніх кінцівок.
Сенсор легко під’єднати через USB-порт до комп’ютера, тож результати кожного заняття можна автоматично інтегрувати в базу даних та звіт про терапію.

✅ Мультифункціональна платформа Pablo Plus Multiboard - допоміжний модуль системи PABLO для тренування верхніх кінцівок з інтегрованими вимірювальними модулями. Інтерактивна програма тренувань на цьому пристрої призначена для зап'ястя, ліктьових та плечових суглобів, які можуть рухатись з цією системою у всіх напрямках завдяки фіксації на платформі. Підходить для терапії навіть пацієнтів з важкими порушеннями.

✅ Мультифункціональна куля Pablo Plus Multiball - допоміжний модуль для тренування зап'ястя, ліктів та суглобів з програмою інтерактивної терапії. Заняття з кулею системи PABLO мають мотиваційний характер, включають пізнавальні завдання на координацію та супроводжуються аудіовізуальними сигналами.

✅ Крім того, наша система PABLO в РЦ “Модричі” оснащена:
м'якими підкладками Multipads для додаткового комфорту,
ременями Multibelts для надійної фіксації грудей, рук, ніг,
спеціальним програмним забезпеченням tyroS, яке забезпечує інтерактивність занять, оцінку та документування процесу терапії.

Безперечно, успішність процесу одужання залежить від трьох важливих складових: прагнення самого пацієнта та його віри в успіх, професійних реабілітологів та сучасного обладнання для тренування і відновлення організму. Все це чекає на наших пацієнтів у реабілітаційному центрі “Модричі”, адже наша мультидисциплінарна команда допомагає не лише відновитися фізично, але й покращити психоемоційний стан, мотивацію на заняття та перемогу над хворобою!

Більше інформації про обладнання для реабілітації, інфраструктуру, медичне та технічне забезпечення нашого центру, а також особливості реабілітації різних категорій пацієнтів можна дізнатися на нашому сайті

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­