м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Сучасна відновна медицина зазнає значних змін та розвитку під впливом інноваційних технологій у всьому світі. З кожним днем з’являються нові можливості для більш ефективної реабілітації хворих після інсульту, черепно-мозкових, спінальних та інших складних травм та захворювань, відстеження динаміки та прогресу занять, інтерактивна ігрова форма реабілітаційних вправ завдяки синхронізації тренажерів з комп’ютером.

Команда реабілітаційного центру “Модричі” як ніхто інший розуміє важливу роль новітнього високотехнологічного обладнання для ефективного, безпечного та комфортного процесу відновлення хворих. Саме тому для якісної і швидкої реабілітації в нашому центрі застосовуються унікальне поєднання різних видів сучасних тренажерів та приладів, частину з яких спеціально привезли з Нідерландів та Сполучених Штатів.

Ми постійно відслідковуємо світові тенденції у відновній медицині, новинки на ринку медичних технологій, проводимо додаткові навчання для спеціалістів-реабілітологів, поповнюємо наші тренажерні зали найсучаснішим обладнанням, аби наші пацієнти завжди отримували найкращий рівень реабілітаційних послуг.

Зокрема новими надбаннями РЦ “Модричі” нещодавно стали:

✅ вертикалізатор-тренажер BALANCE-TRAINER,

✅ комп’ютеризована система PABLO для терапії верхніх кінцівок,

✅ комп’ютеризована система TYMO для терапії верхніх та нижніх кінцівок,

✅ динамічний ортез SAEBO для руки та долоні,

✅ ігрова приставка Sony Playstation 4 та шолом віртуальної реальності для інтерактивних занять по відновленню координації, рівноваги, емоційного переключення пацієнтів.

Кожен з цих пристроїв являє собою прорив у галузі реабілітаційно-терапевтичного процесу. З нашим центром ви зможете відчути на собі як сучасні технології на озброєнні фахівців-реабілітологів якісно змінюють ваше життя.

Стендер BALANCE-TRAINER незамінний для пацієнтів, що не можуть самостійно стояти. Він дозволяє плавно адаптувати організм до вертикального положення, дає можливість пацієнтам виконувати вправи різної складності завдяки надійній фіксації ніг та попереку. Заняття на цьому динамічному тренажері покращують функціонування всього організму, в тому числі запобігають пролежням, покращують роботу внутрішніх органів та серцево-судинної системи, полегшують дихання та ін.

Комплексна мультифункціональна система PABLO з датчиками руху і згинання призначена для відновлення чутливості верхніх кінцівок. Датчики руху вимірюють силу згинання і підйому, захвату пальців та долоні, рухи пацієнтів. Виконуючи інтерактивні та цікаві програми тренування на цій системі, наші пацієнти разом з реабілітологами зможуть щодня відслідковувати динаміку та прогрес занять на комп’ютері.

Функціональний протез SAEBO дозволяє пацієнтам з неврологічними порушеннями відразу відчути свої руки і долоні та почати миттєво використовувати їх в терапії для відновлення самостійної роботи кінцівок. Спеціальні тренування, розроблені терапевтами нашого центру, покращують функції верхніх кінцівок, дозволяють самостійно виконувати захват і вивільнення предметів з долоні, а також інші маніпуляції зап’ястками та пальцями у процесі реабілітації.

Терапевтична стабілоплатформа TYMO забезпечує проведення достовірної функціональної оцінки верхніх і нижніх кінцівок, а також тулуба, і, таким чином, використовується для комп’ютерного відслідковування прогресу терапії. Терапевтичні модулі TYMO в поєднанні з аудіовізуальним зворотним зв'язком забезпечують максимальну увагу і мотивацію пацієнта в процесі реабілітації.

Якісне сучасне реабілітаційне обладнання дозволяє істотно підвищити ефективність відновлювальних заходів, скоротити тривалість досягнення позитивного результату в лікуванні, а також зробити процес реабілітації максимально комфортним, благополучним та цікавим для самих пацієнтів.

Більше інформації про обладнання для реабілітації, інфраструктуру, медичне та технічне забезпечення нашого центру, а також особливості реабілітації різних категорій пацієнтів можна дізнатися на нашому сайті.

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­