м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Дорожньо-транспортні пригоди - одна з актуальних проблем сучасного світу, яка постійно віднімає людські життя та здоров'я. Травми при автомобільних аваріях в Україні щорічно отримують тисячі людей різного віку. Адже навіть найдорожчий страховий поліс не застрахує нікого від нещасного випадку на дорозі. Найпоширенішими при ДТП є травми голови і хребта, а також супутні травми - переломи та пошкодження внутрішніх органів. Причому деякі ускладнення дають про себе знати моментально, тоді як інші виявляються не відразу.

Крім самого лікування, дуже важливою є реабілітація постраждалих внаслідок аварій. Більш того, можна сказати, що у випадку складних травм вчасна та правильна реабілітація відіграє неоціненну роль у справі повернення пацієнта до повноцінного життя.

Реабілітація після ДТП спрямована на відновлення рухових функцій постраждалого, щоб він міг сідати, вставати, ходити, міг обслуговувати себе в побутовому плані (вмиватися, приймати їжу, одягатися тощо). Ще однією метою реабілітації після ДТП є відновлення мови, у тому випадку, якщо мало місце ураження головного мозку.

Сучасна реабілітація залучає до роботи з пацієнтом цілу міждисциплінарну команду фахівців: це невролог, психотерапевт, лікар відновної медицини, фізичний терапевт, ерготерапевт, логопед та ін. Програма й терміни реабілітації залежать від ступеня тяжкості отриманої травми, а також від індивідуальних особливостей пацієнта.

Дуже важливу роль у реабілітації після ДТП відіграють:

✔️ масаж,

✔️ мануальна терапія,

✔️ фізіотерапевтичні процедури (магнітотерапія, електростимуляція, озокеритотерапія та ін.),

✔️ лікувальна фізкультура,

✔️ механотерапія (фізичні вправи, що виконуються з допомогою спеціальних тренажерів, веркатилізаторів тощо),

✔️ ерготерапія,

✔️ рефлексотерапія (акупунктура, стоунтерапія, вакуум-терапія),

✔️ дієтотерапія.

Потрібно зазначити, що, крім максимального відновлення фізичних можливостей пацієнта після ДТП, дуже важлива і психологічна реабілітація. Для людей, що отримали важкі травми після аварії, дуже важливо перебувати в спокійній, благополучній обстановці, виключити стреси та побороти депресію. Пацієнт не повинен відволікатися на побутові, сімейні, робочі проблеми - всі його ресурси потрібні йому в цей період для відновлення.

Саме тому вагому роль в успішному та швидкому відновленню постраждалих після ДТП відіграють співпраця з психологом, арт-терапія, музикотерапія, аромотерапія тощо. Адже, як відомо, позитивний настрой пацієнта не менш важливий, ніж ліки.

Грамотно складений курс реабілітації - це найкоротший шлях до одужання й повернення до звичного життя. Тому не варто недооцінювати досягнення відновної медицини й можливості сучасних реабілітаційних центрів.

Реабілітація в спеціалізованому медичному центрі допомагає не просто залучити всіх необхідних фахівців, а і створити для пацієнта комфортні умови. Центр «Модричі» забезпечує своїм гостям розміщення в сучасних номерах, адаптованих для потреб людей з обмеженими можливостями, комплексну індивідуальну програму реабілітації, організацію фізкультурно-оздоровчих заходів, прогулянок на свіжому повітрі, розважальної програми. У такій обстановці, оточені турботою та увагою, пацієнти, навіть у найважчому фізичному і психологічному стані, швидко набувають впевненості у своїх силах і йдуть на поправку.

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­