м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Реабілітація після інсульту, серйозних травм і операцій - необхідний етап у процесі відновлення рухової активності та повернення до нормального життя.  Багато хто задає питання про те, де ефективніше проходити курс реабілітації: вдома чи в спеціалізованому центрі?

Перш за все потрібно розуміти, що від  правильної організації реабілітаційного періоду залежить швидкість та успішність відновлення організму після травми. Тому початок відновного курсу однозначно рекомендується проходити в оздоровчо-реабілітаційному закладі під наглядом досвідчених фахівців. Адже лікарі допоможуть як самому хворому, так  і його родичам зрозуміти всі особливості його нового фізичного та психологічного стану, який йому необхідний догляд, фізичні навантаження тощо. До того ж саме в спеціалізованому центрі хворому будуть забезпечені всі необхідні лікувальні процедури, дієві методики, діагностика, тренажери, підтримка невропатолога, увага психолога, правильний режим, харчування, індивідуальний підхід, привітний і уважний обслуговуючий персонал... У домашніх умовах складно охопити весь цей спектр.

Здавалося б, домашня обстановка й затишок, спілкування з близькими та родичами повинні сприяти швидкій реабілітації й одужанню людей після інсульту та інших складних травм. Проте часто в реальності справи з реабілітацією в домашніх умовах йдуть не зовсім так як би хотілося.  І ось кілька причин чому так відбувається:

По-перше, в силу незнання й невміння рідних та близьких доглядати за такими хворими досягнути високих результатів у відновленні буде вкрай важко, а в ряді випадків - неможливо.

По-друге, навіть запрошені додому медсестра, масажист, лікар, психолог, логопед не замінять комплексного міждисциплінарного підходу, який діє в спеціалізованому центрі реабілітації, де команда діє як одне ціле.

По-третє, меблі та інші деталі домашнього побуту, розраховані на здорових людей, часто можуть ставати непереборними перешкодами для пацієнтів після інсульту, травм чи операцій.

По-четверте, потрібно враховувати психологічне навантаження, яке ляже на плечі рідних, що будуть доглядати хворого. Побутові проблеми, стрес на роботі, нервозність, втома ...  До цього всього додаються капризи хворого, жалість до нього. Усе це непосильна ноша. І тут вираз «вдома і стіни лікують» матиме зворотній ефект.

У той же час, повністю продумана обстановка реабілітаційного центру «Модричі» - це комфортабельні одно- і двомісні номери з видом на хвойний ліс, адаптовані для потреб людей з обмеженими можливостями, сучасне медичне обладнання, басейн із підйомником, тренажерні й ерготерапевтичний зали, індивідуально розроблена програма реабілітації, заняття з фахівцями різного профілю під керівництвом лікаря-реабілітолога, що проводяться за міжнародними стандартами. При необхідності в номері може бути організовано проживання одного з родичів або близьких.

У нашому центрі реабілітації важливу роль відводять заняттям на спеціалізованих тренажерах, які необхідні ослабленим хворим, людям із вираженим порушенням координації, що не в змозі розробляти м'язи самостійно. Саме технічне оснащення центру й щоденний контроль із боку спеціалістів дозволяють пацієнтам, які проходять програми реабілітації, досягнути значно кращих результатів, ніж у домашніх умовах.

Крім того, важливо пам'ятати і про такий чинник успіху, як психологічний настрой. Тривале перебування в чотирьох стінах - нехай і рідних - але в зміненому фізичному стані часто пригнічує хворих. Вони відчувають себе бранцями власних квартир і гостро страждають від неможливості повернутися до колишніх справ і захоплень.

Без допомоги професійних психологів родичі часто не можуть налаштувати людину, що пережила інсульт чи іншу складну травму, на продуктивний лад. Адже зазвичай близькі люди схильні надмірно жаліти хворого, тим самим сповільнюючи або повністю зупиняючи прогрес відновлення. І навпаки, потрапивши в незвичну обстановку, в оточення інших пацієнтів, які зіштовхнулися з подібними життєвими труднощами, і лікарів, які мають досвід спілкування з підопічними різного ступеня мотивації, вчорашній «безнадійний хворий» цілком може відкрити друге дихання і прагнення до одужання. А це, у кінцевому підсумку, допоможе йому перемогти наслідки недуги.

Пройшовши курс відновного лікування в центрі та отримавши необхідні знання від реабілітологів, пацієнт зможе спокійно повернутися додому і продовжувати подальше відновлення в домашніх умовах, за необхідності з залученням додаткових фахівців (наприклад, масажиста, логопеда).

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­