м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Відновлення пацієнтів після травм хребта, порушень в опорно-руховому апараті, а також захворювань кардіо- та нервової систем - це надзвичайно складне завдання, яке вимагає не лише відданої та кропіткої роботи досвідчених реабілітологів, а й обов’язкового використання новітніх досягнень у галузі медицини та техніки. Тож для полегшення процесу реабілітації та підвищення його ефективності таким важливим є використання надійного та безпечного технічного обладнання.

Відповідно, чим краще оснащений центр реабілітації спеціалізованим сучасним обладнанням, тим більш ефективними та безпечними будуть процедури, і відповідно швидшими будуть результати по відновленню здоров’я пацієнтів. Це стосується як медичного обладнання для діагностики та лікувальних процедур, так і спеціальних протипролежневих ліжок, різних сучасних механізованних та комп’ютеризованних  тренажерів для відновлення рухових функцій тощо.

Команда реабілітаційного центру “Модричі” як ніхто інший розуміє важливість сучасного високотехнологічного обладнання для ефективної, безпечної та комфортної реабілітації пацієнтів після складних травм хребта, уражень головного мозку, кардіозахворювань та ін. Саме тому для якісної і швидкої реабілітації в нашому центрі застосовуються унікальне поєднання різних видів сучасного обладнання, частину з якого спеціально привезли з Нідерландів та Сполучених Штатів.

Про яке ж саме обладнання йде мова та в чому його переваги?

В першу чергу це:

✅ Веркатилізатор

Це спеціальний тренажер, який дозволяє навіть найскладнішим пацієнтам (незалежно від їх зросту чи ваги) приймати вертикальне положення. При цьому завдяки надійній системі ременів та подушок пацієнт почуває себе впевнено та безпечно, а разом з тим і необмежено. Заняття на веркатилізаторі надзвичайно ефективні, адже допомагають покращити почуття рівноваги та координацію рухів, позитивно впливає на роботу внутрішніх органів та тонус м’язів, розвиває наявні та втрачені рухові функції рук і ніг. Крім того веркатилізація сприяє профілактиці конрактур.

✅ Підйомник

Це пристрій активної реабілітації для маломобільних пацієнтів, який призначений для відновлення рухових функцій і навичок ходьби. Підйомник використовується для занять в басейні й дозволяє опускати пацієнта у воду і піднімати його з води за допомогою пульта керування.  А використання сіткових строп робить реабілітацію з пацієнтами в басейні простою і комфортною.

Підйомник також використовується для навчання пацієнта ходьбі. Для цього передбачені спеціальні активні стропи, які підтримують грудну клітку пацієнта і не фіксують нижні кінцівки.

✅ Реабілітаційні тренажери

Це тренажери для активних та пасивних тренувань, розроблені спеціально для хворих з порушенням ходьби і обмеженою моторикою рук і ніг. Такі тренування сприяють зниженню спастичного тонусу м’язів, допомагають розвинути резервні можливості організму і нейтралізувати наслідки нестачі руху.

✅ Реабілітаційна кабіна для підвісної терапії

Унікальний метод підвісної та блочної терапії (кінезотерапії) використовується для пасивного та/або активного відновлення рухливості рук і ніг. Такі заняття сприяють зміцненню м'язів і є ефективними навіть в тих випадках, коли пацієнт не може самостійно пересуватися.

✅ Ерготерапевтична зала

Для адаптації в побуті в нашому центрі обладнана спеціальна ерготерапевтична навчальна зала зі звичною домашньою обстановкою, пристосована для маломобільного пацієнта. Заняття в ній допомагають визначити, з чим пацієнт здатний впоратися самостійно, а де необхідно додаткове обладнання та навчання.

✅ Обладнання для фізіотерапії

Для зниження больових відчуттів, зняття набряку застосовуються різні види електростимуляції, лазеро- і магнітотерапія, ультразвукова терапія та ін.

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­