м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Вкрай гостро в такі моменти постає питання де взяти гроші на реабілітацію, якщо власних коштів вже не вистачає? Як і куди звертатися по допомогу?

У критичних ситуаціях ми часто втрачаємо здатність аналітично мислити та відчуваємо повну розгубленість. Пам’ятайте, безвихідних становищ не буває. Головне, не витрачати дорогоцінний час на паніку та переживання, а почати діяти! Ніколи не опускайте руки, а краще кожну вільну хвилину думайте про те, що можна ще придумати для досягнення мети.

Як же можна зібрати кошти на лікування та реабілітацію?

  Родичі та друзі

Зверніться до друзів та рідних з проханням допомогти вам у зборі коштів на реабілітацію. Це може бути як матеріальна підтримка, так і підготовка документів для відкриття банківського рахунку, або ж просто психологічна та моральна допомога в цей складний період. У будь-якому разі, в такі моменти не можна залишатися наодинці зі своїм горем. Адже без сторонньої підтримки впоратися з такою нелегкою ситуацією часто неможливо ні фізично, ні морально.

  Банки та кредитні сервіси

Розгляньте варіант звернутися в банк чи інший кредитний сервіс для отримання кредиту для медичних цілей чи на невідкладні потреби. Фінансові установи зазвичай оцінюють кредити для лікування як високоризикові, тому можуть потребувати додаткових забезпечень, наприклад, заставу нерухомості, залучення поручителя тощо. Тому обов’язково проконсультуйтеся з представниками різних банків для того, щоб обрати такі умови кредитування та варіанти погашення боргу, які будуть максимально зручними для вас.

  Благодійні фонди й організації

Сьогодні в Україні й у світі діє ціла низка фондів, які організовують повне або часткове фінансування лікування як дітей, так і дорослих. Подайте заявки про допомогу відразу в кілька різних благодійних організацій. Зазвичай для отримання допомоги необхідно розповісти про захворювання в листі, додати документи та фотографії, що підтверджують наявність проблеми (виписки з історії хвороби, епікризи, лікарські висновки, рентгенограми, результати попередніх курсів лікування), а також вартість необхідної реабілітації.

Буває, що з коштів таких організацій реабілітація фінансується повністю. Наприклад, за час існування реабілітаційного центру “Модричі” завдяки підтримці Благодійного Фонду Ростислава Мельника та корпорації «РІЕЛ» безкоштовне лікування тут пройшли 60 військових-учасників АТО. Також існує багато фондів, які отримують підтримку від бізнесменів, меценатів, і привозять до нашого центру пацієнтів із Харкова, Одеси, Дніпра.

  Соціальні мережі

Соціальні мережі роблять неможливе. Facebook, Instagram, Twitter, YouTube... Ви повинні бути скрізь. Ваша історія повинна викликати емоції, торкнутися серця кожного. Зумійте правильно розповісти. Краще, якщо по допомогу звернеться особисто той, кому вона потрібна. Сильні люди, з вірою в краще і вмінням жартувати над своєю хворобою, завжди викликають захоплення і бажання допомогти.

Шукайте тематичні групи, спільноти, просіть друзів і просто знайомих поділитися інформацією на своїй сторінці. Краще, якщо при цьому вони напишуть пару рядків, де вкажуть, що особисто знайомі з вами й підтвердять необхідність допомоги. Усюди давайте свій контактний номер, посилання на ваш акаунт і банківські реквізити.

Щодня викладайте звіти, фото, ведіть своєрідний щоденник. Знімайте короткі відео, де дякуйте за допомогу, розповідаєте про те, що відбувається. Обов'язково додайте фото підтверджуючих документів: історію хвороби, висновок лікаря, квитанції та чеки за обстеження, ліки. З медичною термінологією мало хто зможе розібратися, тому наводьте роз'яснення доступною мовою.

Аудиторія соціальних мереж інтернаціональна. Ніколи не знаєш, звідки саме прийде довгоочікувана допомога, тому не позбавляйте себе можливостей. Перекладіть своє звернення на англійську мову. Попросіть знайомих, які проживають за кордоном, його поширити.

  Блогери та публічні особистості

Зверніться до них не за грошима, а за підтримкою. Попросіть розповісти про вашу ситуацію. Адже за життям знаменитостей стежить більше людей, ніж за вечірніми новинами. Згадайте, можливо, хтось із популярних особистостей народився в вашому місті чи ходив в ту ж школу. Звертайтеся до всіх, до кого зможете: популярний підліток з YouTube, актор, ведуча, блогер, якого читають тисячі фоловерів... З їхньою підтримкою можна донести вашу історію до мільйонів небайдужих людей.

  Депутати, приватні підприємці

Стукайте в усі двері. Підготуйте звернення з чітко і структуровано викладеною інформацією, додайте ксерокопії необхідних документів, вкажіть на яку допомогу розраховуєте. Шанси збільшаться, якщо вам вдасться особисто потрапити на прийом. Це займе час, але, можливо, вирішить багато проблем.

  Акції та масові заходи на підтримку збору коштів

Благодійні ярмарки та аукціони, майстер-класи, концерти ... Є безліч способів в короткі терміни зібрати необхідну суму грошей. Головне - зуміти все грамотно організувати. Чудово, якщо вам вдасться залучити до заходу відомих та популярних особистостей, але не потрібно недооцінювати і можливості звичайних людей - друзів, колег, знайомих...

  Волонтери

Останнім часом все більш значуща стає роль волонтерів у зборі коштів на лікування. Вони допомагають з поширенням оголошень в соцмережах, проводять різні акції та багато іншого. Відшукати їх можна на спеціальних форумах, сайтах.

☝️Пам’ятайте, немає нічого неможливого! Команда реабілітаційного центру Модричі теж це знає і докладає максимум зусиль, щоб навчити кожного нашого клієнта жити заново, повернути колишні здатності й навички, адаптувати як фізичного, так і емоційно до нового етапу в житті.

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­