м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Вартість реабілітації.  Від чого вона залежить?

Для відновлення здоров’я та втрачених навичок після серйозних травм, операцій чи інсульту вкрай важливою є вчасна реабілітація. Потрібно розуміти, що якісна та професійна реабілітація - не може бути дешевою, це дороге лікування, тривалість якого залежить від категорії травми та фізичного стану пацієнта.

Які ж фактори впливають на вартість реабілітації?

✅Функціональний стан хворого

Тобто чи може людина самостійно чи зі сторонньою допомогою виконувати базові речі (одягання/роздягання, прийом їжі, ванна/туалет тощо), переміщатися з ліжка в кріcло і навпаки, пересуватися як в межах дому, так і поза ним, використовуючи візок, палички, ходунки чи без допоміжних засобів, та ін.

Відповідно функціональні можливості пацієнта впливають на необхідність цілодобового чи часткового індивідуального супроводу помічника, допомоги доглядальниці у різних побутових ситуаціях.

✅ Вид та тяжкість травми

Оскільки всі пошкодження відрізняються за своїм характером і тяжкістю, відповідно, і відновний період після них також різний за тривалістю й включає різний список заходів для реабілітації. Рівень фізичної підготовки пацієнта та його психологічний стан також можуть суттєво впливати на тривалість та складність реабілітації.

✅ Методи реабілітації

Для якісної і швидкої реабілітації застосовуються різні заходи для повернення пацієнтові здоров'я, як фізичного, так і психічного. До найефективніших методик належать: фізіотерапія, кінезотерапія, гідрокінезотерапія, ерготерапія, фізкультурно-спортивна реабілітація, рефлексотерапія, масаж, дієтотерапія, психотерапія.

Найкращих результатів вдається досягнути  завдяки індивідуальній програмі реабілітації, яка враховує всі особливості пацієнта та його потреби, та роботі цілої команди фахівців: фізичний терапевт, логопед, ерготерапевт, невролог, уролог та ін.

✅Інфраструктура та умови проживання в центрі

Чим краще забезпечений центр відновної медицини сучасним високотехнологічним обладнанням для діагностики, реабілітації та оздоровчих процедур, а також спеціалізованими тренажерними та ерготерапевтичними залами тим більш якісними та швидкими будуть результати по відновленню здоров’я пацієнта.

Збалансоване харчування, гарні й що не менш важливо зручні для пацієнтів з обмеженими можливостями умови проживання та дозвілля, приємна атмосфера сприяють тому, аби процес реабілітації минав більш комфортно та результат був досягнутий за максимально короткий строк.

Сукупність усіх цих факторів суттєво впливає не лише на вартість реабілітації, а й на її ефективність. Адже завдяки індивідуальним заняттям з цілою командою досвідчених реабілітологів, новітнім спеціалізованим тренажерам та обладнанню для відновлення руху та ходьби, а також різноманітним лікувальним та оздоровчим процедурам навіть дуже складні пацієнти мають високі шанси на повернення до повноцінного самостійного життя.

Кажуть, здоров'я – найвигідніша інвестиція. Інвестуйте в себе, своє життя та свою родину, отримуючи якісні та професійні реабілітаційні послуги.

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­