м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Ще одна послуга з медичного арсеналу центру Модричі, яка виконується на унікальному для регіону обладнанні, – озокеритотерапія.

Озокеритотерапія – один з найпопулярніших видів теплолікування, де в якості теплового агента використовують спеціально оброблений природний мінерал нафтового походження – озокерит. Інша назва озокериту – бджолиний віск, оскільки за кольором і текстурою він нагадує цей продукт.

Складається озокерит з нафтової смоли, церезину, а також різних мікроелементів (кальцій, магній, залізо, мідь і т. д.). Озокерит плавиться вже при температурі 50-60°С. Цей мінерал відрізняється від інших тим, що максимально накопичує тепло, а потім повільно віддає його шкірі, глибоко прогріваючи уражену ділянку тіла. Саме ця властивість озокериту – висока теплоємність – є основою озокеритотерапії.

Крім того, озокерит має на організм людини ще механічний вплив (остигаючи, озокерит поступово зменшується в розмірах, надаючи деякий тиск на шкіру або уражену ділянку тіла).

Третій фактор, що лежить в основі озокеритотерапії, є хімічним. Остигаючи, мінерал виділяє біологічно активні речовини, кожен з яких має свою корисну дію на організм.
Кальцій, що входить до складу озокериту, це найважливіший елемент зубів і кісток. Магній відповідає за засвоєння організмом вітамінів і мінералів. Залізо відповідає за синтез гемоглобіну. Належна кількість цього елементу сповільнює старіння, сивіння волосся, довше зберігає природний колір нігтів.
Мідь допомагає при лікуванні шкірних захворювань. 

Отже, озокеритотерапія призначається при наступних проблемах зі здоров’ям:

1. Відновлення після травм і переломів;

2. Артрити, артрози, остеохондроз та інші захворювання суглобів;

3. Як частина комплексної терапії при лікуванні жіночого і чоловічого безпліддя;

4. Неврит, радикуліт;

5. Шкірні захворювання.

Лікування озокеритом проводиться тільки за призначенням лікаря.

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­