м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Дейв Калвер отримав травму хребта 15 років тому, впавши з гірського велосипеда. Сталося це в маленькому віддаленому канадському містечку. Постало питання: куди його везти, до кого звертатися? – поблизу нема ні шпиталів потрібного спрямування, ні реабілітаційних центрів (виявляється, питання актуальне не лише в Україні). Потрапивши у шпиталь, Дейв пережив депресію через проблеми з видільною системою організму. Після виписки з лікарні він познайомився зі спинальником, який з власного досвіду розповів, як справлятися з проблемами кишківника та сечового міхура. Протягом двох днів Дейв засвоїв запропоновану техніку і почав повертатися до життя. Уже через 3 місяці після отримання травми, будучи візочником, чоловік катався на лижах, а влітку – сплавлявся на байдарках.

Протягом 13 років Дейв Калвер працює ерготерапевтом, адаптує візки для людей з травмами спинного мозку, а також читає лекції у різних країнах світу, ділиться власним досвідом, як справитися зі складною травмою і отримувати від життя усе те, що доступно людині. Без обмежень.

Дейв відвідав Модричі, поспілкувався з нашою командою, проконсультував пацієнтів. Була досягнута домовленість з паном Калвером, що Модричі підтримуватимуть співпрацю з організацією UCP Wheels for Humanity, яку представляє Дейв.

Вдячні нашому провідному фізичному терапевту Мар’яні Гординській за запрошення відомого ерготерапевта.

Дякуємо, пане Калвер, досвід спілкування з Вами неоціненний!

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­