м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Новини

Інсульт – це хвороба, наслідки якої можуть призвести до інвалідності чи смерті. Як уникнути інсульту, чому він виникає і хто знаходиться в зоні ризику – про це наша публікація.

Щоб протез не завдавав незручностей і результати операції не були марні, важлива не тільки грамотна робота хірурга, але і правильно організований курс відновлення пацієнта. Адже саме якісна реабілітація після ендопротезування забезпечує половину успіху справи. Відновлювальний курс після операції по заміні суглоба покликаний звести нанівець больові відчуття, запобігти можливим ускладненням, поліпшити самопочуття і підготувати організм пацієнта до навантажень та нових змін.

Травми при автомобільних аваріях в Україні щорічно отримують тисячі людей різного віку. Крім самого лікування, дуже важливою є реабілітація постраждалих внаслідок аварій. Більш того, можна сказати, що у випадку складних травм вчасна та правильна реабілітація відіграє неоціненну роль у справі повернення пацієнта до повноцінного життя.

Коли слід починати реабілітацію після операції? Відповідь проста - чим раніше, тим краще. Відновне лікування повинне розпочинатися відразу після закінчення операції і тривати доти, поки не буде досягнутий прийнятний результат. Процес реабілітації не менш важливий, ніж успішність самої операції. Тому конкретні методики реабілітації та їхня інтенсивність підбираються лікарями індивідуально у кожній ситуації: залежно від виду зробленої операції, її результату, стану пацієнта, особливостей протікання хвороби.

Реабілітація після інсульту, серйозних травм і операцій - необхідний етап у процесі відновлення рухової активності та повернення до нормального життя. Багато хто задає питання про те, де ефективніше проходити курс реабілітації: вдома чи в спеціалізованому центрі?

Основні напрями реабілітації пацієнтів, які перенесли інсульт ✅ Відновлення моторики та рухових функцій. Включає в себе різноманітні методики, спрямовані на боротьбу з паралічами. Сюди відносяться масаж, кінезіотерапія, лікувальна фізкультура, відновлення навичок ходьби, фізіотерапія та ерготерапія.

Інсульт, без перебільшення, трагедія, яка змінює життя всієї родини. Одними з перших запитань, що хвилюють постраждалих від інсульту та їхніх рідних, є терміни реабілітації та прогнози на повне відновлення після інсульту. Скільки триває період відновлення і як можна його прискорити?

Відновлення пацієнтів після травм хребта, порушень в опорно-руховому апараті, а також захворювань кардіо- та нервової систем - це надзвичайно складне завдання, яке вимагає не лише відданої та кропіткої роботи досвідчених реабілітологів, а й обов’язкового використання новітніх досягнень у галузі медицини та техніки. Тож для полегшення процесу реабілітації та підвищення його ефективності таким важливим є використання надійного та безпечного технічного обладнання.

На здоров’я та самопочуття людини впливає не лише її фізичний стан - психологічний настрій теж надзвичайно важливий. Адже коли нас настигає хвороба, страждає не лише тіло. Тяжка недуга, яка робить нас безпорадними, - це ще й великий психологічний стрес. А якщо хвороба або травма позбавляє людину здатності рухатися, то справи зовсім кепські. Саме в таких складних ситуаціях порятунком стає ерготерапія.

8 способів зібрати кошти на лікування. Іноді в житті виникають ситуації, коли близькі нам люди або ж ми самі потребуємо термінової реабілітації після інсульту, операцій, складних травм та ін. Зазвичай лікування та реабілітація вимагає чималих коштів, а власних заощаджень хворого та родини не достатньо для оплати всіх рахунків та медикаментів.

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­