м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Новини

8 способів зібрати кошти на лікування. Іноді в житті виникають ситуації, коли близькі нам люди або ж ми самі потребуємо термінової реабілітації після інсульту, операцій, складних травм та ін. Зазвичай лікування та реабілітація вимагає чималих коштів, а власних заощаджень хворого та родини не достатньо для оплати всіх рахунків та медикаментів.

Для відновлення здоров’я та втрачених навичок після серйозних травм, операцій чи інсульту вкрай важливою є вчасна реабілітація. Потрібно розуміти, що якісна та професійна реабілітація - не може бути дешевою, це дороге лікування, тривалість якого залежить від категорії травми та фізичного стану пацієнта. Які ж фактори впливають на вартість реабілітації?

Складні травми, інсульти, пошкодження спинного мозку - це лише кілька видів уражень, після яких людині потрібна реабілітаційна допомога. На жаль, у більшості випадків хворий повертається після лікарні додому й залишається там сам на сам зі своїм становищем. Рідні та близькі люди не завжди знають, як йому допомогти адаптуватися до нових умов та відновити життєву активність. Найкращим рішенням у такій ситуації може стати проходження програми реабілітації в спеціалізованому закладі, де цей процес відбувається під контролем фахівців та з застосуванням сучасних методик.

Будь-яка травма - чи то легкий забій чи ж серйозне пошкодження внутрішніх органів - означає різкий вихід із зони комфорту. Відмінність лише в тому, що у випадку з маленьким інцидентом незручність короткочасна, а відновлення цілісності організму відбувається без втручання лікарів. Коли ж мова йде про серйозну травму - таку як пошкодження спинного мозку - життя людини може змінитися кардинально. Тому важливо знати й розуміти як проходить відновлення після таких складних травм, адже при своєчасній та правильній реабілітації шанси на повернення до повноцінного життя дуже високі.

Ніхто з нас не може наперед передбачити в який час та в якому місці ми можемо стати свідками несподіваного наступу інсульту. Тому надзвичайно важливо знати, що таке інсульт та яку першу допомогу потрібно надати хворому при інсульті. Адже правильна допомога у перші години врятує життя!

Всі ми не раз чули про інсульт, знаємо про його небезпеку та тяжкі, а інколи й смертельні наслідки для організму. Та чи впевнені ви, що знаєте як вчасно розпізнати інсульт і зможете швидко зреагувати у стресовій ситуації, коли від вашої реакції та дій залежить здоров’я та доля близької людини? У таких випадках навіть базові знання та вміння стають безцінними.

Ще одна послуга з медичного арсеналу центру Модричі, яка виконується на унікальному для регіону обладнанні, – озокеритотерапія.

Про перемогу над травмою, байдужістю держави, суперниками-спортсменами і, врешті, – перемогу над собою.

З історією модричанина Олександра Романюка мала б ознайомитися кожна людина. Вона не лише про людину в інвалідному візку, а, перш за все, про долю секунди, яка здатна змінити будь-чиє життя. А ще – про неоціненне – підтримку рідних людей у боротьбі за самостійність.

Ще одна розлука, яка, попри ностальгію, спрямована у самостійне майбутнє. Олександро, дякуємо за добрі слова, за те, що стали невід'ємною, суперенергетичною частиною сім'ї модричан. Завжди раді Вам.

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (067) 535 26 80
+38 (032) 242 69 61

­