м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

Новини

Ніхто з нас не може наперед передбачити в який час та в якому місці ми можемо стати свідками несподіваного наступу інсульту. Тому надзвичайно важливо знати, що таке інсульт та яку першу допомогу потрібно надати хворому при інсульті. Адже правильна допомога у перші години врятує життя!

Всі ми не раз чули про інсульт, знаємо про його небезпеку та тяжкі, а інколи й смертельні наслідки для організму. Та чи впевнені ви, що знаєте як вчасно розпізнати інсульт і зможете швидко зреагувати у стресовій ситуації, коли від вашої реакції та дій залежить здоров’я та доля близької людини? У таких випадках навіть базові знання та вміння стають безцінними.

Ще одна послуга з медичного арсеналу центру Модричі, яка виконується на унікальному для регіону обладнанні, – озокеритотерапія.

Про перемогу над травмою, байдужістю держави, суперниками-спортсменами і, врешті, – перемогу над собою.

З історією модричанина Олександра Романюка мала б ознайомитися кожна людина. Вона не лише про людину в інвалідному візку, а, перш за все, про долю секунди, яка здатна змінити будь-чиє життя. А ще – про неоціненне – підтримку рідних людей у боротьбі за самостійність.

Ще одна розлука, яка, попри ностальгію, спрямована у самостійне майбутнє. Олександро, дякуємо за добрі слова, за те, що стали невід'ємною, суперенергетичною частиною сім'ї модричан. Завжди раді Вам.

У світі існує безліч зал слави знаменитостей. Але, по суті, найпопулярнішою мала б стати зала величі людського духу. Часом здається, що реабілітаційний центр Модричі негласно і є такою залою, адже люди, які приїжджають до нас, заслуговують великої уваги завдяки тому, що з гідністю долають найскладніші випробування, перетворюють страждання на перемоги, відчай – на пошук нового способу рухатися вперед. Їхній життєвий подвиг міг би стати натхненням для багатьох людей, які відчувають безвихідь.

Даринка і Сергій одружилися! Великий день для усіх нас. День, що доводить: любов – найвища цінність.

Модричани Ірина Орловська та Василь Середа разом з фізичними терапевтами Андрієм Пенцаком, Дмитром і Миколою Свищами підкорили найвищу вершину Львова – Високий Замок, щоб ще раз довести собі й усім, кого стримують страх і сумніви, – велике бажання долає будь-які труднощі.

Важка черепно-мозкова травма внаслідок ДТП. Три тижні коми. Що далі? Чи буває життя після..?

FaLang translation system by Faboba

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ, НАДІШЛІТЬ НАМ СВОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, І МИ НАДАМО ВІДПОВІДЬ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

або зателефонуйте за номером +38 (067) 535 26 80
+38 (032) 242 69 61

­