м. Трускавець, с. Модричі

Дрогобицький район

Львівська область, Україна

+38 (096) 680 77 79

info@modrychi.com.ua

  • 1 про нас,команда

наша місія

Створити усі умови для максимального відновлення, адаптації, інтеграції у суспільство людей з інвалідністю. Ми ставимо собі за мету стати найпотужнішим реабілітаційним центром Східної Європи.

FaLang translation system by Faboba

історія

«Моя країна схожа на руїну» - ця думка наштовхнула Лесю звернутись у військовий госпіталь. «Так, я реабілітолог з багатолітнім багажем досвіду роботи, – думала вона. – Протягом багатьох років очолюю різноманітні напрямки співпраці з міжнародними організаціями, свій фах реабілітолога здобула в Канаді. Але сьогодні я – волонтер, і потрібна своїй країні, а особливо людям, які отримали важкі травми на війні. Я знаю як, і можу їм допомогти!»


Поряд із цим волонтерську діяльність у військовому госпіталі розпочали – Мар'яна, Олег, Володимир та багато інших. Ці висококласні фахівці прийшли у госпіталь не заради грошей, а за покликом душі. Вони із болем в серці та повним розумінням відповідальності, допомагали хворим в їх біді, щоб виконати свій обов'язок як фахівця, а в першу чергу – громадянина.


Ми втратили Крим, а з ним і санаторно-оздоровчі заклади та Національний Паралімпійський центр. Але обставини і час зводять людей, які думають в одному напрямку. І тепер нам випала нагода зібрати команду однодумців задля створення унікального центру для людей з обмеженими фізичними можливостями. Реабілітаційний центр Модричі відчинив свої двері 1 травня 2015 року.

партнери

Відпочинково оздоровчий комплекс «Вернигора» -

санаторій нового типу, в якому успішно поєднується розташування серед мальовничого лісу заповідної зони, затишні номери в еко-котеджах, цілюща сила Трускавецької мінеральної води, сучасний Медичний центр, СПА-центр, професійність лікарів та гостинність персоналу.

Трускавецька міська лікарня

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, м.Львів

Шпиталь ім.Митрополита А.Шептицького, м.Львів

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ГОЛОВНОГО РЕАБІЛІТОЛОГА ЦЕНТРУ "МОДРИЧІ" ТА ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ РЕЗУЛЬТАТИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ПАЦІЄНТА

або зателефонуйте за номером +38 (096) 680 77 79

­